Pazartesi - Cuma 09:00 - 17:00 0(380) 524 16 66info@cagsuduzce.com
E-Randevu
Online Randevu
E-Sonuç
Online Sonuçlar
E-Danışma
Online Danışma Hattı

Hakkımızda

Sağlığın Gülen Yüzü

Bolu’nun ilk özel hastanesi olarak kurulan “Özel Çağsu Hastanesi”, standartların üzerinde sağlık hizmeti vermeyi hedefleyen, 20000 m2 kapalı alanda 153 yatak kapasitesi ve 400’den fazla çalışanıyla 2007 yılından bu yana ana hedefini gerçekleştiren bir sağlık kurumdur.

Özel Çağsu Hastanesi sağlık gereksinimlerini karşılarken, tıbbi olanakları da uluslar arası standartlarda ve modern bir hizmet anlayışıyla hastalarına sunmaktadır.

Çağsu Hastaneleri

VIP odaları, engelli odaları, ameliyathaneleri, genel yoğun bakım ünitesi, yenidoğan ünitesi gibi hizmetleri profesyonelce sunarken, ileri teknolojik donanımlı laboratuvarları ve RIS & HIS ve PACS sistemlerine sahip radyoloji bölümü ile hizmetine güç katmaya devam etmektedir.

Özel Çağsu Hastanesi sağlık gereksinimlerini karşılarken, tıbbi olanakları da uluslar arası standartlarda ve modern bir hizmet anlayışıyla hastalarına sunmaktadır. Bu anlayışla hizmet sunan hastanemiz, ileri sağlık teknolojisi ve alt yapısı ile bunu sağlarken; hastane olanaklarının genişliğiyle de imkanlarını daha rahat bir şekilde sunabilmektedir.

Hastanemiz tüm hastalarımıza hastanede kaldıkları süre içerisinde 5 yıldızlı otel konforu sağlayabilmek amacıyla tasarlanmıştır. Uluslararası hasta servisi birimimizde çalışan uzmanlarımız hastalarımızı ve ailelerini tüm hastane süreci boyunca bilgilendirerek iyileşmelerine yardımcı olabilecek tüm detayları yönetir.

Hastanemiz ISO 9001-2015 kalite yönetim sistemi belgesine sahiptir.

Bolu İli Erişebilirlik İzleme ve Denetleme Komisyonu tarafından yapılan inceleme sonucunda alınan karar ile Erişebilirlik Belgesine sahiptir.

Çevre Dostu sertifikasına sahiptir.

Son Güncelleme Tarihi : 02/02/2023

0
Doktor
0+
Mutlu Hasta
0
Yatak Kapasitesi
0
Çağsu Bebekleri